24 i 25 grudnia podczas nabożeństw wspominaliśmy narodziny naszego Zbawiciela, Jego miłość, Jego łaskę i dar zbawienia. Był to szczególny i błogosławiony czas . Bracia dzielili się Słowem Bożym, dzieci usłużyły wierszami i pieśnią a młodzież uwielbiła naszego Boga kilkoma przepięknymi pieśniami. Po nabożeństwie spędziliśmy wspólnie czas na rozmowach w zborowej świetlicy delektując się również pysznymi potrawami i słodkościami przygotowanymi przez siostry i braci ze Zboru.

Włocławski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023

W dniach 16-17 grudnia br. podczas zorganizowanego przez Miasto Włocławek jarmarku bożonarodzeniowego 2023 mogliśmy aktywnie uczestniczyć, rozdając biblie dla dorosłych, dla dzieci kolorowanki i opowiadania biblijne, kalendarze na 2024 r. oraz inną literaturę chrześcijańską dla dzieci i dorosłych.

Był to błogosławiony i owocny czas. Rozdaliśmy bardzo dużą ilość biblii i kalendarzy. Modlimy się, aby Bóg nasz Wszechmogący pobudził serca osób, które je otrzymały do poznawania Jezusa Chrystusa.

Wizyta z Ukrainy

W dniach 8-17 grudnia br. gościliśmy w naszym Zborze małżeństwo z Zaporoża (Ukraina) Yevhena i Marynę Lvov z dziećmi, W ubiegłym roku siostra Maryna z córką przebywały u nas 4 m-ce po rozpoczęciu wojny na Ukrainie.

Brat Yevhen dzielił się z nami Słowem Bożym oraz przedstawił sytuację w Zaporożu i pracę ich Zboru dla uchodźców z Mariupola i innych miejscowości przez które przechodzi front wojenny.

Zbór nasz w ramach naszych możliwości uczestniczył w pomocy dla ich macierzystego zboru (uchodźców), zakupując niezbędne im artykuły pierwszej potrzeby.

Konferencja w Teodorowie 2023

Miniony weekend był dla nas czasem pełnym błogosławieństwa i praktycznej nauki. Z radością zorganizowaliśmy konferencję w naszym ośrodku w Teodorowie, która skupiała się na liscie Jakuba, dostarczając nam nieocenionej wiedzy biblijnej na temat radzenia sobie z trudnościami w życiu codziennym. Wykładem Słowa Bożego usłużył brat Zygmunt Karel. Serdecznie dziękujemy każdemu, kto dołożył starań, aby ten weekend był tak owocny. Jeśli Pan pozwoli, do zobaczenia na następnej konferencji!

Dni Włocławka 2023

W ramach obchodów Dni Włocławka 24-25 czerwca Zbór nasz aktywnie uczestniczył we włocławskim jarmarku organizując po raz kolejny w tym roku stoisko z Bibliami, Nowymi Testamentami i inną literaturą chrześcijańską dla dorosłych i dzieci.

Jesteśmy wdzięczni Naszemu Bogu za wspaniały czas, który tam spędziliśmy, obdarowywując zainteresowane osoby Bożym Słowem..

Usługa w DPS Kowal 2023

15 kwietnia grupa muzyczna z naszego zboru miała zaszczyt usłużyć mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Kowalu pieśniami i wierszami uwielbiającymi naszego Boga. Chętne osoby obdarowaliśmy Bibliami i Nowymi Testamentami. Dziękujemy serdecznie Dyrektor DPS - Pani Magdalenie Rosłonowskiej za zaproszenie.

Włocławski Jarmark Wielkanocny 2023

W dniach 1-2 kwietnia br. Zbór nasz uczestniczył we włocławskim jarmarku wielkanocnym organizując stoisko z Bibliami, Nowymi Testamentami i inną literaturą chrześcijańską dla dorosłych i dzieci. Mimo niesprzyjającej pogody i braku tłumów na jarmarku rozdaliśmy sporą ilość egzemplarzy Biblii i NT.

Dziękujemy naszemu Bogu Wszechmocnemu za błogosławiony czas, który tam spędziliśmy obdarowywując zainteresowane osoby Bożym Słowem.