Konferencja w Teodorowie 2023

Miniony weekend był dla nas czasem pełnym błogosławieństwa i praktycznej nauki. Z radością zorganizowaliśmy konferencję w naszym ośrodku w Teodorowie, która skupiała się na liscie Jakuba, dostarczając nam nieocenionej wiedzy biblijnej na temat radzenia sobie z trudnościami w życiu codziennym. Wykładem Słowa Bożego usłużył brat Zygmunt Karel. Serdecznie dziękujemy każdemu, kto dołożył starań, aby ten weekend był tak owocny. Jeśli Pan pozwoli, do zobaczenia na następnej konferencji!

Dni Włocławka 2023

W ramach obchodów Dni Włocławka 24-25 czerwca Zbór nasz aktywnie uczestniczył we włocławskim jarmarku organizując po raz kolejny w tym roku stoisko z Bibliami, Nowymi Testamentami i inną literaturą chrześcijańską dla dorosłych i dzieci.

Jesteśmy wdzięczni Naszemu Bogu za wspaniały czas, który tam spędziliśmy, obdarowywując zainteresowane osoby Bożym Słowem..

Usługa w DPS Kowal 2023

15 kwietnia grupa muzyczna z naszego zboru miała zaszczyt usłużyć mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Kowalu pieśniami i wierszami uwielbiającymi naszego Boga. Chętne osoby obdarowaliśmy Bibliami i Nowymi Testamentami. Dziękujemy serdecznie Dyrektor DPS - Pani Magdalenie Rosłonowskiej za zaproszenie.

Włocławski Jarmark Wielkanocny 2023

W dniach 1-2 kwietnia br. Zbór nasz uczestniczył we włocławskim jarmarku wielkanocnym organizując stoisko z Bibliami, Nowymi Testamentami i inną literaturą chrześcijańską dla dorosłych i dzieci. Mimo niesprzyjającej pogody i braku tłumów na jarmarku rozdaliśmy sporą ilość egzemplarzy Biblii i NT.

Dziękujemy naszemu Bogu Wszechmocnemu za błogosławiony czas, który tam spędziliśmy obdarowywując zainteresowane osoby Bożym Słowem.